Kociaki


Stan naszych kocich podopiecznych często zmienia się diametralnie z dnia na dzień. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją kociaka, skontaktuj się z nami telefonicznie.


Poznajcie kocich rezydentów, którzy z wielu różnych powodów przez długo nie mogli znaleźć nowych rodzin i na stałe zadomowili się w naszym schronisku. Pokochani przez pracowników i tuleni przez wolontariuszy dzielnie nadzorują pracy naszego schroniska:


Jesteś mieszkańcem Zawiercia i masz/znasz/dokarmiasz niewysterylizowaną kotkę? Czas na zmiany! Koniecznie zapoznaj się z naszą akcją darmowej sterylizacji zawierciańskich kocic.

Razem zapobiegajmy bezdomności!


Od zawsze marzyłeś o własnym kocie, ale alergia lub inne czynniki nie pozwalają Ci na jego posiadanie? Zostań wirtualnym opiekunem jednego z naszych mruczków!


Byli podopieczni:


Kociarnia z wolierą to jeden z projektów zrealizowanych przez nasze schronisko w latach 2019-2020 r. dzięki funduszom otrzymanym z 1 % Państwa podatków.

Kociarnia zaprojektowana została z myślą o potrzebach naszych kocich podopiecznych – powstał ogrzewany budynek dwupokojowy o powierzchni 3×3 metra oraz przestronna zewnętrzna woliera 6×6 metrów. Obiekt ten wyposażyliśmy w drabinki, legowiska, drapaki, skrzynie oraz domki, aby umilić pobyt naszym tymczasowym podopiecznych i stworzyć im namiastkę prawdziwego domu. W roku 2020 w kociarni zamieszkało aż 252 kocich podopiecznych. Dziękujemy Państwu za wsparcie i przekazanie 1% podatków na rozwój naszego schroniska! 🙂