Psiaki

„Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa.”


JASIEK


NIKODEM


SARA


BAX


REX

Rex to spokojny, 9-letni psiak w typie owczarka niemieckiego. Bardzo prosi o szansę na nowe, wspaniałe życie.


KUBA

Co czuje pies, który traci wszystko co kochał całym sercem?
Z dnia na dzień zostaje z niczym: bez domu i ukochanej Pani
Jego wierne psie serce rozpada się na milion drobnych kawałków
Z ciepłego kochającego domku trafia za nic za kraty Schroniska.
Zostaje jednym z wielu samotnych opuszczonych psów
Kuba ma około 6 lat i jest niedużym bezdomnym psiakiem.
W pierwszym kontakcie jest nieśmiały, ale szybko się przekonuje.
Umie chodzić na smyczy i kocha długie aktywne spacerki
Po zapoznaniu mógłby zamieszkać z jakimś psem lub suczką.


KUMA

Świat Kumy się zawalił i po śmierci ukochanego opiekuna trafiła do naszego schroniska. Szuka kochającego człowieka, który ukoi jej cierpienie i pozwoli na nowo zaznać szczęśliwego życia.


DAXA

Daxa trafiła do nas po wypadku komunikacyjnym ze złamaną łapą i otarciami na całym ciele. Po operacji i ponad dwóch miesiącach leczenia sunia może nareszcie szukać nowego, kochającego domku na zawsze.


CZAREK

Czarek to około 10 letni seniorek, który od 2 lat czeka na domek. Jest zwykłym, czarnym kundelkiem niezauważalnym przez zwiedzających. Do tego starszym, więc nikt go nie chcę pokochać. Więc tak siedzi i czeka na cud. Jest radosnym psiakiem, który kocha pieszczoty i głaskanie. Umie chodzić na smyczy i lubi spacerki. Po zapoznaniu mogłaby zamieszkać z jakimś psem lub suczką.


FAFAN

Fafan radosny zjawiskowy psiak średniej wielkości szuka fajnego domku. Lubi towarzystwo człowieka, pieszczoty i głaskanie.  To bardzo inteligentny pies, który wymaga opiekuna, który zapewni mu sporą dawkę ruchu, ale nie tylko,  Wymaga zabaw intelektualnych, bo sam poszuka sobie zajęcia. Pięknie bawi się zabawkami edukacyjnymi. Umie chodzić na smyczy i lubi spacerki. Może zamieszkać z jakąś wesołą sunią. 


HEKTOR

Hektorek to duży około 11-letni psiak o cudownym charakterze. To ideał w psiej skórze. Na pewno musiał mieć dobry dom, ale gdy się zestarzał, to przestano go kochać. I tak jak wiele innych staruszków wylądował w schronisku. Do nas trafił przeniesiony z innego schroniska, gdzie spędził rok w odczekaniu na człowieka o złotym sercu. Niestety nikt nie wypatrzył, nikt nie pokochał tego cudnego psiaka. Po roku odsiadki zamienił jeden kojec na drugi, a nowego domu nadal nie ma. Psiak kocha towarzystwo człowieka, pieszczoty i głaskanie. Opiekuna nie odstępuje na krok. Hektorek pięknie chodzi na smyczy, Dogaduje się z innymi psami i suczkami. 


LORD

Lord to duży, około 5-letni przepiękny pies, który do naszego schroniska trafił ze zmianami neurologicznymi. Nie wiadomo czy powstały one na skutek wypadku czy uderzenia w głowę. Prawda jest taka, że Lord od roku czeka na dom, ale taki wyjątkowy, który pokocha go takim jaki jest. Tylko czy ktoś ulituje się nad losem chorego bezdomniaka? Ten skrzywdzony psiak szuka spokojnego domku z ogrodem. Co ważne – bez innych zwierząt i dzieci.


ROBIN

Robin to przepiękny około 6-letni psiak, taki mniejszy średniak. Lubi towarzystwo człowieka, pieszczoty i spacerki. Wymaga opiekuna, który nim pokieruje i będzie dla niego nie tylko przyjacielem, ale co najważniejsze przewodnikiem jego życia. Robin szuka domu z ogrodem bez dzieci i innych zwierząt.


SZCZEPAN

Szczepan to około 10-letni nieśmiały psiak. Kiedyś musiał mieć dom, bo potrafi się w mieszkaniu zachować. Nie niszczy, nie szczeka, swoje potrzeby załatwia na dworze. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, bo w schronisku, gdzie był około 2 lat sobie nie radził. Jest starszym psem, a teraz jego szansę na adopcję zmalały praktycznie do zera. Szczepan niedowidzi na jedno oko i ma chorą trzustkę, więc potrzebuje specjalistycznej karmy. Poza tym jest spokojnym, bezkonfliktowym psem, który dogaduje się z innymi psami, suczkami i kotami. Szczepan szuka domku bez dzieci, ale z fajnymi ludźmi, którzy pokochają go już na zawsze. Może znajdzie się ktoś kto podaruje Szczepanowi dom stały?


PUSZEK

Puszek to śliczny psiak w typie owczarka. Jeden z wielu seniorów, który z ciepłego domku na jesień życia trafił za kraty, bo pewnie wymienili go na nowszy sprawniejszy model. A Puszek jest cudnym, kontaktowym psiakiem. kocha towarzystwo człowieka i najchętniej towarzyszyliby opiekunowi wszędzie. Uwielbia się przytulać i miziać. Umie aportować zabawki. Potrafi chodzić na smyczy i lubi spacerki. Znajdźmy mu ciepły domek – może być z ogrodem, ale z ludźmi dla których będzie najważniejszy na świecie.


PIKUŚ

Pikuś to młodziutki około roczny, nieduży psiak, który pilnie potrzebuje domu. Jako 5-miesięczny dziki szczeniak trafił do naszego schroniska i utknął tu na dobre. Psiak potrafi chodzić na smyczy i lubi spacery. Jest nieśmiały do obcych, potrzebuje czasu na poznanie nowego opiekuna. W warunkach schroniskowych niewiele więcej można go nauczyć, tym bardziej, ze względu na wirusa nikt nie może z nim pracować. Pikuś pomału zapomina tego czego się nauczył . On do tej pory nie wie co to normalny dom, co to miłość ukochanego człowieka. Najwyższa pora, aby znalazł swoje miejsce na Ziemi. Może zamieszkać z innym psem lub suczką.


ROKI

Roki to przepiękny psiak średniej wielkości, który mieszka w naszym schronisku już prawie od 3 lat. Jest spokojny i łagodny. W pierwszym kontakcie nieśmiały, ale stęskniony kontaktu z człowiekiem. Lubi pieszczoty i głaskanie. Umie chodzić na smyczy i lubi spacery. Bez problemu może zamieszkać w domu z dużym ogrodem.


MARKO

Marko to młodziutki około 2-letni psiak, który przeżył piekło które zgotował mu człowiek. Bity poniewierany, a gdy już się znudził postanowiono go udusić, bo to tylko pies. Marko cudem wyrywany śmierci trafił do naszego schroniska, w którym kompletnie się nie odnajduje. Przeraża go gwar szczekających psów, chowa się do budy. Mimo tych przeżyć Marko nadal chcę zaufać człowiekowi. W pierwszym kontakcie jest nieśmiały, ale nie ma w nim żadnej agresji. Gdy już opuści kojec okazuje się cudownym psem, który bardzo pragnie bliskości człowieka. Pozwala się głaskać i z pomocą smaczków potrafi się tulić do człowieka. Mógłby zamieszkać z innymi psami, koty są mu obojętne. Marko szuka domu tymczasowego lub stałego, który mu pokaże, że człowiek jest doby i można mu zaufać.


NIKO / LELUŚ

Gdy Leluś trafił do nas, był niesamowicie wystraszony i roztrzęsiony. Musiało upłynąć trochę czasu, by nam zaufał i na nowo nauczył się cieszyć z życia – na tyle, na ile jest to możliwe za kratami schroniska. Szukamy dla niego wspaniałego domku, w którym już nigdy nie będzie musiał się niczego bać.


DIEGO

Diego to radosny mieszaniec o wspaniałym charakterze. Potrafi chodzić na smyczy, uwielbia długie spacery i przytulanki z człowiekiem. Szukamy dla niego kochającego domu, w którym stanie się pełnoprawnym członkiem rodziny.


URWIS

Malutki Urwisek szuka kochającego domu. Może to właśnie tego przyjaciela potrzebujesz w swoim życiu?


FLAPI

Flapi to 10-letni seniorek po przejściach. Szuka spokojnego domu, który obdaruje go miłością.


KUBUŚ

Kubuś przez wiele lat wiódł szczęśliwe życie i mieszkał ze swoją ukochaną panią. Lecz jego opiekunka ze względu na zły stan zdrowia musiała trafić do ośrodka opieki, w wyniku czego psiak zamieszkał u nas. Kompletnie nie radzi sobie w schronisku i szuka kogoś, kto obdarzy go miłością. Czy będziesz to Ty?


FAZI

Fazi to mały 6-letni kudłaty psiak, który nie miał łatwego życia. Ten malutki słodziak został odebrany przez nasze schronisko interwencyjnie, gdyż przetrzymywany był na łańcuchu w fatalnych warunkach. Bardzo chciałby mieć kogoś, kto go pokocha i pozwoli mu uwierzyć w dobro człowieka. Może to będziesz właśnie Ty?


JODA

Radosny Joda szuka nowego opiekuna, który obdarzy go miłością i podaruje mu odrobinę miejsca pod swoim dachem.


ROY

Poznajcie Roya. To radosny psiak, który przeżył już około 8 lat. Trafił do naszego schroniska, ale bardzo chciałby mieć swojego kochającego opiekuna. Może znasz kogoś, kto go przygarnie?


W większości przypadków nasi podopieczni nie są przyzwyczajeni do imion nadanych im podczas rejestracji. Po adopcji istnieje możliwość nadania psiakowi nowego imienia, do którego z pewnością szybko się przyzwyczai. : )Nie możesz adoptować psiaka? Zostań wirtualnym opiekunem!


Zobacz pyszczki do których uśmiechnęło się szczęście.