Psiaki

„Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa.”


BARY

Bary to około 5 letni przepiękny psiak w typie owczarka. Do schroniska trafił z powodu choroby opiekunki. Do tej pory był trzymany na łańcuchu, ale pomimo tego widać było, że jest zadbany. Z tego też powodu w pierwszym kontakcie jest nieśmiały, ale gdy już kogoś pozna, to cieszy się jak szalony, zna komendy takie jak: siad i podaj łapę. Lubi się też przytulać. Potrafi chodzić na smyczy i lubi spacery. Jest silnym psem, dlatego wymaga opiekuna, który będzie jego przewodnikiem. Psiak szuka domu bez innych zwierząt, bo nigdy nie miał z nimi kontaktu, co w konsekwencji sprawiło, ze ich nie akceptuje. Poza tym jest radosnym psiakiem. Najwyższa pora, aby Bary miał już normalny kochający dom pełen miłości i rodzinnego ciepła.


CZAREK

Czarek to około 10 letni seniorek, który od 2 lat czeka na domek. Jest zwykłym, czarnym kundelkiem niezauważalnym przez zwiedzających. Do tego starszym, więc nikt go nie chcę pokochać. Więc tak siedzi i czeka na cud. Jest radosnym psiakiem, który kocha pieszczoty i głaskanie. Umie chodzić na smyczy i lubi spacerki. Po zapoznaniu mogłaby zamieszkać z jakimś psem lub suczką.


DALI

Dali to przepiękny około 4-letni duży psiak o cudownym charakterze. Energiczny i radosny, a zarazem bardzo zrównoważony i łagodny w obejściu do ludzi. Pięknie zaczepia łapkami domagając się pieszczot i uwagi. Kocha się przytulać i miziać. Umie chodzić na smyczy i kocha spacerki. Pięknie dogaduje się z suczkami, chociaż na psy nie reaguje agresją. Szuka domu w bloku, ponieważ przeskakuje ogrodzenia. Dali będzie cudownym towarzyszem dla całej rodziny. Kto pokocha tego cudownego, łagodnego psiaka?


FAFAN

Fafan radosny zjawiskowy psiak średniej wielkości szuka fajnego domku. Lubi towarzystwo człowieka, pieszczoty i głaskanie.  To bardzo inteligentny pies, który wymaga opiekuna, który zapewni mu sporą dawkę ruchu, ale nie tylko,  Wymaga zabaw intelektualnych, bo sam poszuka sobie zajęcia. Pięknie bawi się zabawkami edukacyjnymi. Umie chodzić na smyczy i lubi spacerki. Może zamieszkać z jakąś wesołą sunią. 


HEKTOR

Hektorek to duży około 11-letni psiak o cudownym charakterze. To ideał w psiej skórze. Na pewno musiał mieć dobry dom, ale gdy się zestarzał, to przestano go kochać. I tak jak wiele innych staruszków wylądował w schronisku. Do nas trafił przeniesiony z innego schroniska, gdzie spędził rok w odczekaniu na człowieka o złotym sercu. Niestety nikt nie wypatrzył, nikt nie pokochał tego cudnego psiaka. Po roku odsiadki zamienił jeden kojec na drugi, a nowego domu nadal nie ma. Psiak kocha towarzystwo człowieka, pieszczoty i głaskanie. Opiekuna nie odstępuje na krok. Hektorek pięknie chodzi na smyczy, Dogaduje się z innymi psami i suczkami. 


INKA

Inka to mała około 5-letnia sunia z charakterem. Swoich ludzi kocha bardzo mocno, nie odstępuje na krok, za obcymi nie przepada. Nie miała łatwego życia, bo do tej pory zdarza jej się skubnąć opiekuna gdy poczuje się niepewnie. Może zamieszkać ze spokojnymi psami, kotami, ale w kasze sobie dmuchać nie pozwoli. Najlepiej by było, aby była jedynaczką i oczkiem w głowie opiekunów. Inka szuka domku bez dzieci, ale z odważnymi, aktywnymi ludźmi do pokochania. Preferowany dom z ogrodem, bo sunia lubi pilnować terenu, a ma sporo energii, którą musi spożytkować. Inka umie chodzić na smyczy i lubi spacerki.


LORD

Lord to duży, około 5-letni przepiękny pies, który do naszego schroniska trafił ze zmianami neurologicznymi. Nie wiadomo czy powstały one na skutek wypadku czy uderzenia w głowę. Prawda jest taka, że Lord od roku czeka na dom, ale taki wyjątkowy, który pokocha go takim jaki jest. Tylko czy ktoś ulituje się nad losem chorego bezdomniaka? Ten skrzywdzony psiak szuka spokojnego domku z ogrodem. Co ważne – bez innych zwierząt i dzieci.


ROBIN

Robin to przepiękny około 6-letni psiak, taki mniejszy średniak. Lubi towarzystwo człowieka, pieszczoty i spacerki. Wymaga opiekuna, który nim pokieruje i będzie dla niego nie tylko przyjacielem, ale co najważniejsze przewodnikiem jego życia. Robin szuka domu z ogrodem bez dzieci i innych zwierząt.


SZCZEPAN

Szczepan to około 10-letni nieśmiały psiak. Kiedyś musiał mieć dom, bo potrafi się w mieszkaniu zachować. Nie niszczy, nie szczeka, swoje potrzeby załatwia na dworze. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, bo w schronisku, gdzie był około 2 lat sobie nie radził. Jest starszym psem, a teraz jego szansę na adopcję zmalały praktycznie do zera. Szczepan niedowidzi na jedno oko i ma chorą trzustkę, więc potrzebuje specjalistycznej karmy. Poza tym jest spokojnym, bezkonfliktowym psem, który dogaduje się z innymi psami, suczkami i kotami. Szczepan szuka domku bez dzieci, ale z fajnymi ludźmi, którzy pokochają go już na zawsze. Może znajdzie się ktoś kto podaruje Szczepanowi dom stały?


PUSZEK

Puszek to śliczny psiak w typie owczarka. Jeden z wielu seniorów, który z ciepłego domku na jesień życia trafił za kraty, bo pewnie wymienili go na nowszy sprawniejszy model. A Puszek jest cudnym, kontaktowym psiakiem. kocha towarzystwo człowieka i najchętniej towarzyszyliby opiekunowi wszędzie. Uwielbia się przytulać i miziać. Umie aportować zabawki. Potrafi chodzić na smyczy i lubi spacerki. Znajdźmy mu ciepły domek – może być z ogrodem, ale z ludźmi dla których będzie najważniejszy na świecie.


PIKUŚ

Pikuś to młodziutki około roczny, nieduży psiak, który pilnie potrzebuje domu. Jako 5-miesięczny dziki szczeniak trafił do naszego schroniska i utknął tu na dobre. Psiak potrafi chodzić na smyczy i lubi spacery. Jest nieśmiały do obcych, potrzebuje czasu na poznanie nowego opiekuna. W warunkach schroniskowych niewiele więcej można go nauczyć, tym bardziej, ze względu na wirusa nikt nie może z nim pracować. Pikuś pomału zapomina tego czego się nauczył . On do tej pory nie wie co to normalny dom, co to miłość ukochanego człowieka. Najwyższa pora, aby znalazł swoje miejsce na Ziemi. Może zamieszkać z innym psem lub suczką.


ROKI

Roki to przepiękny psiak średniej wielkości, który mieszka w naszym schronisku już prawie od 3 lat. Jest spokojny i łagodny. W pierwszym kontakcie nieśmiały, ale stęskniony kontaktu z człowiekiem. Lubi pieszczoty i głaskanie. Umie chodzić na smyczy i lubi spacery. Bez problemu może zamieszkać w domu z dużym ogrodem.


SONIK

Sonik to nieduży psiak – taki mniejszy średniak o wspaniałym charakterze. Jest radosny i kontaktowy, kocha pieszczoty i głaskanie. Lubi się przytulać, potrafi chodzić na smyczy i lubi spacerki. Jego historia jest smutna. Po 9 latach (gdy zachorował) został porzucony. Ze względu na chorą trzustkę szuka domu bez innych zwierząt, gdzie będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Szukamy domu stałego lub tymczasowego – zapewniamy specjalistyczną karmę.


FRANEK

Franek trafił do naszego schroniska w wyniku potrącenia przez samochód. Jego przednia prawa łapka bezwładnie wisiała. Ciągnięta przez wystraszonego psiaka doznała wielu otwartych ran, dlatego musieliśmy podjąć niezwykle trudną decyzję o amputacji. Dziś psiak już czuje się dobrze i po zakończeniu leczenia będziemy szukać najwspanialszego domku na świecie dla naszego trójłapka.


BOBIŚ

Bobiś to nasz biurowy rezydent, który został uratowany przed uśpieniem po śmierci wieloletniego właściciela. W swoim życiu przeszedł bardzo wiele. Ma chorą wątrobę i nawracający nowotwór jamy ustnej. Mimo tego my się nie poddajemy i walczymy o każdy dzień naszego kochanego dziadziusia.


MARKO

Marko to młodziutki około 2-letni psiak, który przeżył piekło które zgotował mu człowiek. Bity poniewierany, a gdy już się znudził postanowiono go udusić, bo to tylko pies. Marko cudem wyrywany śmierci trafił do naszego schroniska, w którym kompletnie się nie odnajduje. Przeraża go gwar szczekających psów, chowa się do budy. Mimo tych przeżyć Marko nadal chcę zaufać człowiekowi. W pierwszym kontakcie jest nieśmiały, ale nie ma w nim żadnej agresji. Gdy już opuści kojec okazuje się cudownym psem, który bardzo pragnie bliskości człowieka. Pozwala się głaskać i z pomocą smaczków potrafi się tulić do człowieka. Mógłby zamieszkać z innymi psami, koty są mu obojętne. Marko szuka domu tymczasowego lub stałego, który mu pokaże, że człowiek jest doby i można mu zaufać.


ZOE

Zoe to 2-letnia łajka zachodniosyberyjska. Przy pierwszym kontakcie jest dość nieufna w stosunku do nowych osób. Szuka aktywnego domu i kochającego opiekuna, który będzie potrafił się nią zaopiekować.


NIKO / LELUŚ

Gdy Leluś trafił do nas, był niesamowicie wystraszony i roztrzęsiony. Musiało upłynąć trochę czasu, by nam zaufał i na nowo nauczył się cieszyć z życia – na tyle, na ile jest to możliwe za kratami schroniska. Szukamy dla niego wspaniałego domku, w którym już nigdy nie będzie musiał się niczego bać.


DELMA

Delma to śliczna około 3-letnia sunia średniego wzrostu. Radosna i kontaktowa. Kocha towarzystwo człowieka, pieszczoty i głaskanie. Uwielbia się przytulać i wdrapywać na kolanka. To taka wesoła iskierka, której wszędzie pełno. Delma umie chodzić na smyczy i lubi spacerki. Będzie wspaniałą towarzyszką dla aktywnej rodziny. Jest radosną rozbrykaną sunią dlatego szuka domu bez malutkich dzieci, ale takie w wieku szkolnym będą ok. Po zapoznaniu mogłaby zamieszkać z jakimś psem lub suczką w bloku, bo przeskakuje ogrodzenia i zwiedza świat na własną łapę.


DIEGO

Diego to radosny mieszaniec o wspaniałym charakterze. Potrafi chodzić na smyczy, uwielbia długie spacery i przytulanki z człowiekiem. Szukamy dla niego kochającego domu, w którym stanie się pełnoprawnym członkiem rodziny.


TOBIK

Tobik to radosny, 5-letni mieszaniec, który kocha spacerki. Szuka wspaniałego domu, który wybawi go od siedzenia w schroniskowym kojcu. Psiak ma bardzo smutną historię. Został adoptowany, lecz po krótkim czasie uciekł z nowego domu. Gdy po roku udało się go odnaleźć, jego rodzina już go nie chciała. Trafił do naszego schroniska i cierpi, tęskniąc za domowym ciepłem. Jako, że wszyscy uczymy się na błędach, szukamy rodziny mieszkającej w mieszkaniu, by psiak nie miał już szansy na ucieczkę i nie mógł zwiedzać świata na własną łapę.


FROTEK

Frotek to cudowny, przepiękny psiak, który trafił do naszego schroniska w bardzo smutnych okolicznościach – jego ukochany opiekun zmarł. Psiak kompletnie nie rozumie dlaczego został skazany na życie za kratami. Kto go pokocha?


BUNIA

Bunia to kochana, 7-letnia sunia. Szuka nowej, wspaniałej rodziny, która podaruje jej odrobinę ciepła.


AJKA

Ajka to 8-miesięczna sunia, która czeka na nowego opiekuna w naszym schronisku. Może to właśnie Ty przygarniesz ją pod swoje skrzydła?


BAJER

Bajer to radosny 8-miesięczny młodzieniec, który czeka na nowego opiekuna w naszym schronisku. Może to właśnie Ty go pokochasz?


MARLEY

Marley to kochany i przepiękny mały seniorek. Czeka u nas na nowego kochającego opiekuna!


CYGA

Cyga to śliczna, malutka sunia, która bardzo poleca się do kochania! Może szukasz właśnie jej?


FILIPEK

Świat Filipka zawalił się, gdy zmarł jego ukochany opiekun. Pełen smutku trafił do naszego schroniska, kompletnie nie wiedząc co takiego się wydarzyło, że musiał trafić za kraty. Psiak bardzo potrzebuje nowego domu. Może to właśnie Ty mu go podarujesz?


DŻAMPER

Dżamper to roczny, pełen energii psiak w typie Jagdteriera. Czeka na kochający, aktywny domek!


FAFIK

Fafik to psi seniorek, który bardzo chciałby swe ostatnie lata spędzić wśród kochających opiekunów. Może to właśnie Wy?


MACIUŚ

Uroczy i kochany Maciuś szuka najwspanialszego domku na świecie. Czy znajdzie go pod Twoim dachem?


HERKULES

O tym przystojniaku nie trzeba zbyt dużo pisać. Wystarczy na niego spojrzeć i jest to miłość od pierwszego wejrzenia! Herkules to młody, radosny psiak, który wniesie masę pozytywnej energii do domu nowych opiekunów. Szukamy dla niego wspaniałego domku!


URWIS

Malutki Urwisek szuka kochającego domu. Może to właśnie tego przyjaciela potrzebujesz w swoim życiu?


FLAPI

Flapi to 10-letni seniorek po przejściach. Szuka spokojnego domu, który obdaruje go miłością.


ELEK

Elek to śliczny, młodziutki kundelek, który bardzo chciałby mieć swojego ukochanego człowieka. Czy pozwolisz mu się pokochać?


LOTEK

Lotek to przepiękny 5-miesięczny młodzieniec. Jest radosnym psiakiem lubiącym pieszczoty i zabawy. Szuka człowieka-przewodnika, który zaopiekuje się nim i wprowadzi go w dorosłe życie.


SALI

Sali to 10-miesięczna radosna sunia. Szuka kochającego człowieka, który będzie jej przewodnikiem po dorosłości.


LUKAS

Lukas to prześliczny mieszaniec średniej wielkości. Szuka kochającego domku i nowego opiekuna.


POLO

Polo to radosny 3-letni psiak, który będzie wspaniałym przyjacielem człowieka. Szuka najwspanialszego domku na świecie.


RICZI

Riczi to wspaniały psiak, który bardzo potrzebuje nowego domu. Może znajdzie go właśnie u Ciebie?


KARMI

Karmi to 3-letni rozrywkowy psiak. Potrzebuje nowego, kochającego opiekuna. Może to właśnie Ty nim będziesz?


W większości przypadków nasi podopieczni nie są przyzwyczajeni do imion nadanych im podczas rejestracji. Po adopcji istnieje możliwość nadania psiakowi nowego imienia, do którego z pewnością szybko się przyzwyczai. : )Nie możesz adoptować psiaka? Zostań wirtualnym opiekunem!


Zobacz pyszczki do których uśmiechnęło się szczęście.